menu
close

Sākums

JAUNUMI

Par mums

Kontakti

KĀ PAREIZI UZLĪMĒT SIENAS UZLĪMES?

Sienas uzlīmes ir brīnišķīgs veids kā dekorēt telpas, atsvaidzināt tās vai personalizēt dzīvojamo platību. Lai šīs ieceres īstenotos un sagādātu gandarījumu, svarīgi ņemt vērā dažus faktorus veiksmīgai uzlīmju stiprināšanai pie sienas:
 
1. Sienas uzlīmes var tikt līmētas uz tīras un sausas virsmas. Lai notīrītu smalko putekļu kārtu uz sienas, svarīgi to ar mitru lupatu nomazgāt un pagaidīt, kad tā nožūst. Tikai tad tiek līmētas uzlīmes. BŪTISKI - ja netiek ievērots šis nosacījums, uzlīmes var neturēties pie virsmas!
2. Ja uzlīmes ilgāku laiku atradušās temperatūrā zem 18 grādiem (piemēram, pakomātā vai automašīnā), tad tās jāpatur istabas temperatūrā vismaz 5 stundas, pirms līmēšanas uz sienas. 
3. Rekomendējam izvērtēt sienas apdares veidu un kvalitāti. Noņemot uzlīmes, kas uz sienas atradušās ilgāku laika posmu, var gadīties noplēst tās krāsu. Lai no tā izvairītos, iesakām uzlīmes pasildīt ar matu fēnu. Tas padarīs uzlīmes lipīgo daļu “mīkstāku”, to būs vieglāk noņemt un izvairīsieties no iespējamības līdz ar uzlīmi noplēst sienas krāsu. 
4. Neuztraucieties, ja līmēšanas procesā sanāk kāda rieva vai neprecizitāte – uzlīmi var maigi noņemt un pārlīmēt no jauna. 
5. Gadījumā, ja uzlīmes malas mazliet atlīp no sienas varat tās pasildīt ar matu fēnu un kārtīgi piespiest pie virsmas. 
 
Tas arī viss! Ja ievērosi visas augstāk minētās rekomendācijas, sienas uzlīmes labi turēsies pie virsmas un padarīs jūsu dzīvojamo platību unikālu.
Blog main image
Contact us image

Vēlies sadarboties? Sazinies ar mums!